Węgierska 44

65-001 Zielona Góra

68 323 23 04

+48 722 020 633

Nasza Przychodnia

Nasza siedziba mieści się w Zielonej Górze przy ulicy Węgierskiej 44. Jesteśmy jedną z największych przychodni dla zwierząt w regionie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Dla nas najważniejsze jest zdrowie Państwa podopiecznych, dlatego każdego pacjenta otaczamy szczególną troską. Niniejsza strona ma przybliżyć Państwu zakres naszych usług oraz historię działalności przychodni HELP.

Przychodnia HELP istnieje od 1992 roku. Przez ten okres zyskaliśmy grono stałych klientów, którzy powierzają nam zdrowie swoich podopiecznych. Jesteśmy jedną z największych przychodni w Zielonej Górze. Zespołem kieruje lekarz weterynarii Maciej Koliński, specjalista z zakresu chirurgii, pracujący w zawodzie od roku 1988. Uczestniczymy w corocznych sympozjach i zjazdach lekarzy weterynarii w celu poznania nowych metod leczenia i sprzętu. W przychodni pomocą służą także inni dyplomowani lekarze. Cechuje nas dbałość o każdego pacjenta, solidna pomoc i wieloletnie doświadczenie. Nasza przychodnia wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt. Dla pacjentów przygotowana jest przestrzenna poczekalnia, recepcja, trzy gabinety przyjęć, sala operacyjna i pooperacyjna, gabinet diagnostyczny (EKG, USG i RTG) oraz laboratorium (badanie krwi, moczu, kału i skóry). Zapraszamy również do nowo otwartego centrum rehabilitacji zwierząt oraz salonu urody.

0
lekarzy
0
techników
0
lat doświadczenia
0
operacji rocznie

Przychodnia weterynaryjna Zielona Góra

Przychodnia HELP służy pomocą pacjentom z Zielonej Góry i okolic. Dzięki umiejscowieniu na jednym z największych zielonogórskich osiedli, posiadamy stałe grono klientów z tego rejonu. Współpracujemy z wieloma hodowlami psów wszelkich ras na terenie województwa lubuskiego. Zajmujemy się leczeniem większości zwierząt domowych. Renoma, jaką zyskaliśmy poprzez wieloletnią pomoc Państwa podopiecznym niech będzie najlepszą zachętą do skorzystania z Naszych usług.

W naszej przychodni przyjęliśmy system wcześniejszego uzgadniania terminu wizyty. Wizyty umawiane odbywają się w godz. 9-17 , a wizyty nie umówione w godz. 17-19 od poniedziałku do piątku. W soboty wizyty są nie umawiane w godz. 10-14. Jeśli pacjenci są nie umawiani miedzy 9-17 będą również przyjęci, ale może się to wiązać z oczekiwaniem.

Poza tym w nagłych przypadkach (tzw. zagrożenie życia ) pacjenci przyjmowani są poza kolejnością.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z recepcjonistką 68 323 23 04

Istnieje tez możliwość leczenia naszych pupili poza przychodnia (wizyty domowe) na terenie miasta Zielona Góra i okolic po wcześniejszym umówieniu się z lekarzem.

Przychodnia Weterynaryjna HELP – Zielona Góra – Zapraszamy!