Lekarze

Lek. Wet. Maciej Koliński
Specjalista chirurg, właściciel

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczo Technicznej w Olsztynie. Od 1992 roku prowadzi lecznicę dla zwierząt w Zielonej Górze. Siedziba lecznicy od 2008 roku mieści się w nowym miejscu przy ulicy Węgierskiej 44, w nowoczesnym budynku o najwyższych standardach.

Pasją doktora jest chirurgia. Specjalizacje z chirurgii ukończył we Wrocławiu w 2004 roku. Jest członkiem sekcji chirurgów weterynaryjnych Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. Brał udział w wielu konferencjach i sympozjach w Polsce i za granica z zakresu chirurgii i ortopedii.

Wykonuje operacje laryngologiczne, urologiczne, ginekologiczne, chirurgia jamy brzusznej oraz operacje ortopedyczne m. in. zerwanie więzadła krzyżowego stawu kolanowego metodami wewnątrztorebkową, zewnątrztorebkową jak i technikami osteotomii TTA, TTA Rapid, zwichnięcia rzepki, dysplazji stawu łokciowego i biodrowych, osteosynteza kości.

Prywatnie jest właścicielem psa rasy sznaucer olbrzym i cudownej kotki rasy europejskiej.
 
Lek. Wet. Karolina Jujeczka
Lekarz weterynarii

Ukończyła kierunek Weterynaria na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Spoœród wielu dziedzin medycyny weterynaryjnej, szczególnie interesuje się chorobami wewnętrznymi kotów. W wolnym czasie zajmuje się pszczelarstwem. 
Lek. Wet. Justyna Skowrońska
Lekarz weterynarii

Po ukończeniu studiów weterynaryjnych w Poznaniu z pasją pogłębia swoją wiedzę i umiejętności. Interesuje się interną małych zwierząt, poświęcając czas diagnostyce i leczeniu chorób wewnętrznych, w szczególności dermatologii, gastroenterologii, endokrynologii oraz diagnostyce obrazowej. Ukończyła kursy z kardiologii weterynaryjnej. W szczególności zajmuje się badaniem echa serca, ekg.

 
Lek. Wet. Agata Modrzejewskia
Lekarz weterynarii

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, studia specjalizacyjne z Epizootiologii i Administracji Weterynaryjnej oraz studia podyplomowe w zakresie ochrony dziko występujących populacji zwierząt i roślin gatunków zagrożonych wyginięciem na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Poznaniu. Wiele lat pracowała na rzecz ochrony zwierząt zarówno gospodarskich jak i domowych.

Miłośniczka wszystkich czworonogów a prywatnie właścicielka 3 psów, 2 kotów i konia. Szczególnie interesuje się diagnostyką laboratoryjną i obrazową, dermatologią, interną oraz medycyna niekonwencjonalną.
 
Tech. Wet. Monika Pilichowska
Technik weterynarii

W 2012 ukończyła studia na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego - Kierunek Biologia środowiska. Tytuł zawodowy Technika weterynarii uzyskała w 2015 roku, choć już od kilku lat była związana z pracą ze zwierzętami egzotycznymi oraz gospodarskimi. W przychodni dba o salę operacyjną, przygotowuje Milusińskich do zabiegów i troszczy się o ich samopoczucie po operacjach. Ponadto wspomaga pracę lekarzy w gabinetach, wykonuje badania laboratoryjne oraz obsługuje pracownię RTG.
 
Tech. Wet. Andżelika Kosidło
Technik weterynarii

Zafascynowana końmi, początkowo myślała o prowadzeniu własnej stajni. Podczas studiów zootechnicznych na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie uzyskała specjalność Pielęgniarstwo zwierząt, co skierowało jej plany w stronę weterynarii. Miłość do zwierząt, wielkie serce oraz uczynność powodują, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.

 
Aleksandra Romińska
Zoofizjoterapeuta

Fizjoterapię weterynaryjną ukończyła w roku 2012. Stale rozwija wiedzę i umiejętności. Pasjonuje się neurologią i ortopedią. Poszerza horyzonty w oparciu o najnowsze badania z branży fizjoterapeutycznej ludzkiej i weterynaryjnej, tworząc coraz skuteczniejsze programy leczenia rehabilitacyjnego.


 
mgr Wanda Kolińska
Manager lecznicy

Ukończyła studia na Wydziale Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pełni funkcję organizacyjno-kierowniczą lecznicy. Zajmuje się sprawami dotyczącymi funkcjonowania lecznicy, wspomaga pracę recepcji i koordynuje pracę gabinetów lekarskich.

 
Weterynarz Zielona Góra godziny otwarcia

Telefon lecznica Zielona Góra